Постійні тривоги та стрес супроводжують зараз учнів, батьків, вчителів. Тому турбота про ментальне здоров’я є чи не найважливішим аспектом турботи про себе.
Так, учителі школи №3-колегіуму продовжують впроваджувати експериментальну програму соціально-емоційного навчання «Зерна».
Активності програми допомагають дітям краще пізнавати себе, аналізувати та опановувати свої емоції. 3-4 активності на тиждень допомагають дітям вчитися долати стрес, розуміти різні погляди, розвивати емпатію.
Цього разу діти під час активностей «Супер-дитина», «Вгадаймо емоцію», «П’ять чуттів», «Чотири кути» вчилися робити компліменти, розпізнавати свої емоції та емоції людей, які поряд, будувати взаємини один з одним, долати занепокоєння та страх.
Пресцентр школи №3-колегіуму
Залишити відповідь