За збут зброї смілянин проведе понад 5 років за ґратами

За принципової позиції прокурорів Смілянської прокуратури засуджено жителя Сміли за фактом незаконного носіння, придбання, зберігання та збут бойових припасів без законного дозволу, а також таємного викрадення чужого майна, вчиненого в умовах воєнного стану та таємного викрадення чужого майна, вчиненого повторно, в умовах воєнного стану.

Слідством встановлено, що раніше судимий 34-річний чоловік, зберігав за місцем свого проживання знайдені у лісовому масиві дві гранати французького виробництва ОФ-37, запали до них, 14 набоїв калібром 7.62 та корпус ручної протипіхотної гранати Ф1 та запал до неї.

Зловмисник був затриманий «на гарячому» працівниками поліції, одразу після збуту корпусу ручної протипіхотної гранати Ф1 та запалу до неї на суму 1000 гривень особі, залученій до контрольної закупівлі.

Крім того, встановлено, що обвинувачений у січні цього року викрадав продукти у місцевих магазинах.

Враховуючи, що чоловік раніше судимий та наявність доказів, суд визнав його винним в інкримінованих кримінальних правопорушеннях та призначив покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.