3 березня 2018 року (субота) о 12-00 годині у малій залі Будинку рад відбудуться “Громадські діалоги” за участю представників міської влади та громадськості міста.
Смілянські медики підбили підсумки тижня
За тиждень населення Сміли поповнилося 7 новонародженими. Про це інформують у відділі охорони здоров’я. З 19 до 25 лютого у пологовому відділенні міської лікарні народилося 4 дівчинки і 3 хлопчики. Також за цей міська станція швидкої медичної допомоги одержала 352 виклики, госпіталізовано 171 хворих, травмованих – 16, у стані алкогольного сп’яніння – 2 особи.


26 Лютого 2018
Рубрика:
Сміла









