Смілянські лісівники підбили підсумки роботи за минулий рік

81c07245f63ab468a981d09e036ab94bУ державному підприємстві «Смілянський лісгосп» 22 лютого було проведено конференцію трудового колективу. У ній взяли участь та виступили директор лісгоспу Юрій Сегеда, голова профспілкового комітету підприємства Надія Ковальська, головний економіст Світлана Живолуп та провідний інженер з охорони праці Сергій Затуливітер, які підбили підсумки за минулий, 2017, рік.

Відповідно до поставленого регламенту, директор підприємства Юрій Сегеда, проінформував присутніх про фінансово-економічний стан підприємства та зазначив, що колектив лісгоспу у минулому році виконав поставлений план. Було заготовлено лісопродукції в розмірі 82784 куб. м, проведено рубки догляду в молодих насадженнях на площі 289 га, посаджено 145,6 га лісу, проведена охорона лісу від пожеж, шкідників та хвороб лісу.

Голова профспілкового комітету Надія Ковальська доповіла, що на протязі 2017 року всі умови колективного договору виконано в повному обсязі. 

9a62bda67f03ebe81c0af4c4fbd0829b В лісгоспі на належному рівні проводилася підготовка кадрів та підвищення їх кваліфікації. В даний час навчаються без відриву від виробництва у вищих навчальних закладах 3-4 рівня акредитації – 14 чоловік. В тому числі 4 осіб за кошти лісгоспу.

Всі працівники лісгоспу, згідно норм, прийнятих колдоговором, забезпечені спецодягом і засобами захисту. Проведено навчання і перевірка знань працівників з охорони праці. Аналіз захворюваності по лісгоспу показує, що в 2017 році захворюваність зменшилась і складає 380 л/днів, тоді, як в 2016 році – 496 л/днів. Вона має рівномірний характер на протязі року і з метою попередження захворюваності в колективі, щорічно закуповується вакцина від сезонного грипу для всіх бажаючих.

За минулий рік підвищили свою кваліфікацію згідно плану 12 осіб. Звільнилися 27 працівників і всі за власним бажанням, прийнято на роботу – 31 чоловік.

Працівникам лісгоспу надавалися щорічні відпустки, згідно затверджених адміністрацією і профкомом графіків, а також додаткові відпустки передбачені колдоговором. Було оплачено 8 путівок на санаторно-курортне оздоровлення дітей працівників лісгоспу та ще 7 путівок на санаторно-курортне лікування самих працівників лісгоспу. Проведена 13-літня спартакіада колективів виробничих підрозділів лісгоспу, проводились заходи до свят, вітання ювілярів. Для дітей працівників замовлялись запрошення на Новорічно-Різдвяні ранки. Надавалась допомога підшефним школам, вручались цінні подарунки переможцям першого етапу творчого конкурсу «Людина і ліс».

Загалом за голосуванням присутніх, виконання умов колдоговору визнано задовільним, інформують у Смілянському лісовому господарстві.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *