Січневі результати роботи відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Черкаській області

За перший місяць року відділом проведено 90 профілактичних заходів з упередження вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень.Про це інформують у головному управлінні ДФС в Черкаській області.Розглянуто 5 звернень юридичних і фізичних осіб на можливі неправомірні дії посадових осіб ДФС та проведено 8 службових перевірок.
До органів прокуратури направлено 1 матеріал для надання правового висновку діям працівників ДФС і прийняття відповідного рішення.
З метою недопущення проникнення до органів ДФС осіб, які раніше були засуджені за скоєння корисливих злочинів, притягнуті до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, осіб, які підтримують зв’язки із злочинними угрупованнями або не відповідають встановленим кваліфікаційним вимогам проведено перевірки 13 кандидатів на посади в органи ДФС області.
Також задля забезпечення безпеки діяльності працівників структурних підрозділів ДФС в області проведено 7 перевірок пропускного режиму та 6 навчальних заходів по охороні службових приміщень.
Робота з упередження і виявлення кримінальних та адміністративних корупційних правопорушень в органах ДФС області та митниці продовжується

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *