Козацькі розваги для найменших смілян

IMG_659714 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Важко переоцінити роль козацтва та Пресвятої Богородиці в історії українського народу. Боротьба за незалежність України продовжується і зараз. Знову, на превеликий жаль, гинуть наші патріоти-добровольці та воїни української армії. У цій страшній боротьбі наш народ і наша армія мужніє, вдосконалюється і перемагає.
Напередодні свята для учнів 1-Б кл. школи №11. (кл. керівник Макушева Наталія Анатоліївна) працівники книгозбірні організували патріотичний захід, під час якого діти дізналися про героїчне минуле і сьогодення захисників України.  Конкурсно-розважальна програма, пізнавальне відео, віршовані рядки та пісні у виконанні маленьких гостей переконали всіх в тому, що ми є нащадками славних козаків. За свої старання,  активність та  хорошу фізичну підготовку хлопчики отримали невеликі подарунки.
Хочеться вірити в те, що кожен із учасників святкового заходу  своїми вчинками і добрими справами доведе, що козацькому роду – нема переводу!

Зав. сектором 1-4 кл. та дошк. ЦДБ

 Юлія Близнюк

IMG_6564 IMG_6601 IMG_6613

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *