Щорічно в останню неділю червня вся українська молодь відзначає національне свято – День молоді, встановлений у 1994 році Указом президента України за ініціативою молодіжних об’єднань
За підробку документів чоловік постане перед судом
Смілянська місцева прокуратура скерувала до Смілянського міськрайонного суду обвинувальний акт за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України.
Прийом громадян в Ротмістрівській громаді
27 червня провідний спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян(сервісного центру) Ангеліна Мамаєнко провела черговий прийом громадян
Щоб отримати субсидію смілянин вдався до шахрайства
Смілянська місцева прокуратура 26 червня скерувала до Смілянського міськрайонного суду обвинувальний акт за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України – заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).
Смілянську молодь відзначили обласною премією за особливі заслуги
Сімох представників молоді Черкащини відзначили обласною премією за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики. Цьогоріч на здобуття премії подали 10 заявок.
За тиждень зафіксовано 16 випадків захворювання на кір
За результатами моніторингу захворюваності на кір в Черкаській області з початку 2019 року вже зареєстровано 713 випадків кору. За тиждень зафіксовано 16 нових випадків.
В Черкаській області 8 учасників ЗНО отримали на тестуванні 200 балів
Понад 270 учасників ЗНО отримали 200 балів. Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти, передає osvita.ua.