Щоб отримати субсидію смілянин вдався до шахрайства

Смілянська місцева прокуратура 26 червня скерувала до Смілянського міськрайонного суду обвинувальний акт за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України – заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).

Встановлено, що обвинувачений 03.03.2016 подав заяву до Управління праці та соціального захисту населення виконкому Смілянської міської ради про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб. Разом з тим чоловік навмисно не вказав витрати на придбання майна на суму, що перевищує 50 тис. грн, а саме щодо придбання автомобіля, вартістю понад 80000 грн.

В результаті незаконно отримав виплати соціальної допомоги (субсидію), чим спричинив шкоду державі в особі Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Достатність доказів для підозри громадянина встановлена. Тож тепер шахраю доведеться відповідати за вчиненне кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 190 КК України – заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *