Смілянську молодь відзначили обласною премією за особливі заслуги

65101864_2455795448022276_8022083582677745664_nСімох представників молоді Черкащини відзначили обласною премією за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики. Цьогоріч на здобуття премії подали 10 заявок. Кожен з кандидатів мав значні досягнення у 2018 році та є прикладом для інших. З-поміж відзначених нині – викладачі, студенти, волонтери, інформують в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

– Цей конкурс – уже традиційний для Черкащини. Проводять його у межах обласної програми з розбудови молодіжної політики, зазначає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський. Кращих обирають комісійно. Втім зробити це, за його словами, складно, оскільки усі кандидати – цікаві: проектами, ініціативами, власним прикладом.

Серед нагороджених обласною премією двоє смілян. Одна із них – Катерина Хребтак, студентка Східноєвропейського університету, член громадської організації «Фонд розвитку Шевченків край». Смілянка є організатором та ко-тренером в міській “Школі волонтерів”, організатором в першому міському молодіжному ХАБІ «Ризикова ХАТА». Дівчина вдало налагоджує партнерські стосунки, будує ефективну комунікацію, прикладом цього стало партнерство та реалізація спільних проектів з Білал Ямак, який є волонтером Корпусу Миру в Україні.

Також премію за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики отримала Олександра Вільчик, учениця 10-го класу Тернівської школи Смілянської районної ради. Неодноразова переможниця районного та обласного етапів Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *