За зламану статую повинні відповісти

Ноги

Звістка про те, що у міському парку культури та відпочинку стався черговий інцидент, миттю розлетілася Смілою: компанія молодих людей уночі зламала одну із статуй, які прикрашають центральну алею парку. Камери відеоспостереження зафіксували цей акт вандалізму. Запис сміляни можуть побачити у мережі Інтернет на міському форумі, куди його виклала директор парку Наталія Ястребова.

Ще тоді, наприкінці травня, інформаційні джерела повідомляли, що зловмисниця затримана і Наталія Миколаївна щиро дякувала міліції за оперативність. Але на цьому історія не закінчилася. Відтоді минуло вже два тижні, але замість зламаної статуї й досі стоять лише її ноги. Ми поцікавилися у директора міського парку культури та відпочинку, чи відповіла затримана дівчина за скоєне та як відшкодувала завдану шкоду. Але, як виявилось, її просто… відпустили. Саме так прокоментувала ситуацію Наталія Ястребова.
З чого почалася ця історія, сміляни, певно, знають. Увечері, 19 травня троє молодих людей прогулювалися міським парком. Біля однієї з фігур вирішили сфотографуватися. Але просто так стояти поруч з гіпсовою прикрасою було нецікаво. Одна з дівчат вирішила залізти на арку, під якою стояла статуя та закинути на гіпсову постать ноги. Конструкція, не розрахована на те, щоб на неї навалювалися усією вагою, звичайно ж, упала. Побачивши, що натворила, молодь просто пішла собі далі парком. Кілька разів повернулися до зламаної статуї, пофотографували її та продовжили гуляти, ніби нічого не сталося. Охоронець, який побачив цей акт вандалізму на камерах спостереження, одразу ж сповістив директора парку.
– Охоронець зателефонував мені майже вночі та розповів, що тільки що троє молодих людей звалили одну з статуй і що вони й досі в парку. Я порадила йому одразу ж повідомити міліцію про це та не випускати з поля зору порушників. Увесь тей час, поки охоронець розмовляв зі мною та оглядав зламану статую, молодь прогулювалась поряд, удаючи, що вони тут ні до чого. Усе це чітко видно на записі камери спостереження. Пізніше компанія все ж попрямувала геть з парку. Вийшло так, що порушники зустрілися з правоохоронцями біля фонтану у центрі міста, де їх намагалися затримати. Однак молодь, яка у цей час відпочивала там, стала на захист порушників, не даючи затримати вандалів. Та все ж саме ту дівчину, яка зламала статую, міліціонери затримали, за що я їм була дуже вдячна. Пройшло 10 днів. Від міліції звісток про те, що з тією порушницею стало та чи притягнули її до відповідальності, не було. Тож я зателефонувала у міліцейський відділ та поцікавилася, що до чого. Виявилось, що дівчину, фактично, просто відпустили. Як повідомили у відділі, вчинок вандалки – дрібне хуліганство, але чомусь справу про цей факт не відкрили, одна з відповідей – нема достовірних фактів про вчинення правопорушення. Але ж у нас є відео, де видно, як молодь звалила парковий декор. Це відео передавали і до відділу міліції. Також відмовились повідомити будь-які дані про хуліганку. Тож я навіть ім’я та прізвища праворушниці не знаю. Справа у тому, що коли людина вчинила протиправно, вона повинна за це відповісти. Минулого разу, коли у парку хлопець зламав деревце, то він покаявся та замість понівеченого деревця посадив кілька туй. На цьому все. Порушник зрозумів свою провину, а ми вдячні за чесність. Але ж у цьому випадку виходить, що порушниця намагається уникнути покарання. Чому у міліцейському відділку не виявилось справи про цей інцидент, також не зрозуміло.
Залишати справу про зламану окрасу Наталія Миколаївна не збирається та планує звернутися до депутатів міської ради з проханням про розгляд цього інциденту.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *