Cтвори проект шкільного подвір’я

Його запропонував учням, батькам, вчителям, громаді депутат міської ради Андрій Романенко, підтримала шкільна рада й учнівський парламент. Мета проекту – залучити педагогічний та учнівський колектив, батьківську громадськість до вирішення проблем впорядкування благоустрою та озеленення шкільного подвір’я, виховання ціннісного ставлення особистості до навколишнього середовища як обов’язкових передумов сталого розвитку особистості.
Основні завдання – організувати діяльності щодо благоустрою, озеленення шкільної та зон відпочинку, посадка дерев, кущів, оформлення квіткових клумб, створення алеї першокласників та випускників, облаштування спортивного майданчика, покращення екологічного стану подвір’я і прилеглої території як складової частини навколишнього середовища. Конкурс спрямований на формування і підтримку творчих ініціатив учнів, батьків, громадськості щодо очищення, озеленення та благоустрою шкільного подвір’я, формування екологічної культури школярів. Конкурс проводиться з 1 червня до 10 вересня. Подаються роботи у вигляді малюнків, описів тощо.
Андрій Романенко, звертаючись до майбутніх учасників конкурсу, зауважив, що хоче, щоб нинішні учні згадували рідну школу так як він свою – з радістю і подякою, за те, що вона їм дає надійний старт у житті, але не просто згадували, а й вклали в неї частинку свого серця і душі. такою частинкою любові до школи може стати участь у конкурсі.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *