Калейдоскоп спортивних новин

На стадіоні «Авангард» завершився відкритий чемпіонат з футзалу на Кубок міського голови. Підбиваючи підсумки турніру, голова федерації футболу м. Сміли В’ячеслав Коломієць зазначив, що цього року у відкритому чемпіонаті взяли участь вісім команд міста і району, а саме: «Рубін» (с.Балаклея), «Холоднянське», «Граніт» (с.Мала Смілянка), «Ретро» (м.Сміла), «Техно» (м.Сміла), «Космос», «Явір-98», «Олімп». Відбулося чотирнадцять ігор, упродовж яких місця розподілялися таким чином, що інтрига зберігалася до завершення чемпіонату.
У результаті третє місце посіла команда «Холоднянське», друге виборола «Ретро». Переможцем і абсолютним чемпіоном став «Рубін» із Балаклеї. У номінаціях відзначені кращий воротар Ігор Новочуб («Рубін»), кращий гравець – Артем Макатринський («Холоднянське»), кращий бомбардир – гравець «Рубіну» Роман Хоменко, який забив під час турніру 68 м’ячів. Загалом балаклеївська команда забила на цьому чемпіонаті більше 90 м’ячів.
Переможців привітали і нагородили депутат обласної ради Юрій Сегеда, заступник міського голови Олександр Головченко, сільський голова с.Балаклеї Олена Ковальська, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Наталія Маслюк.

Наш кор.

*************************

У Черкасах відбулися фінальні ігри чемпіонату області з футзалу серед дітей 2005-2006 р.н. Команда Смілянської ДЮСШ «Явір-Олімп» (тренер Віталій Прудніков), перемігши у фіналі черкаську команду «Азот», стала чемпіоном області сезону 2014 року. Щиро вітаємо маленьких чемпіонів!

**************************

У спортивному залі школи №3-колегіуму відбувся черговий тур відкритого чемпіонату міста з волейболу. Результати туру:
«Мале Старосілля» – «Сріблянка» с.Балаклея – 2:3;
«40+ Надія» м. Сміла – «Еліта» с. Сунки – 0:3;
«Старт» с. Велика Яблунівка – «Оризон-Навігація» м. Сміла – 0:3;
«Пьяченца» м. Сміла – «Трентіно» м. Сміла – 3:1.
Відбулася також пропущена гра між командами «Трентіно» та «Сріблянка», рахунок 3:0.
За підсумками ігор, на передових позиціях турнірної таблиці перебувають: «Пьяченца», яка у своєму арсеналі має 17 очок, «Трентіно» – 14 очок, «40+ Надія» – 10 очок.