«Ні – війні! Захистимо мир – захистимо Україну!»

Щоденні зібрання на центральній площі переросли у масові мирні акції протесту, що відбуваються під гаслом «Ні – війні!». Найбільш численними вони були у п’ятницю та вихідні. Їх ініціаторами стали, відповідно, міська влада, народна рада, громадські активісти смілянського майдану. На площу біля міського будинку органів місцевого самоврядування прийшли небайдужі сміляни, щоб висловити свою позицію щодо подій у Криму і загалом в державі і сказати: «Ми за мир! Ні – Путіну! Об’єднаймося заради України!». Учасники зібрання говорили про те, що не хочуть бути заручниками конфлікту, мріють про мирне небо і бажають жити у суверенній державі, будувати нову країну. До проведення активно долучилися учнівська та студентська молодь, колективи навчальних закладів, громада.

***************************

Говорять символи

Прапори Сміли та ВМС України майорять над символом нашого міста – дівчиною Смілою, що ламає стрілу, тобто знищує зло і війну. До того ж, щойно стяги здійняли у височінь, навколо них з’явилися голуби – на голубому небі вони сприймалися як зірочки, що нагадувало прапор Євросоюзу. І в цьому теж можна побачити гарний знак на єдність і мирне майбутнє життя.

На одному з мітингів про символізм говорив і голова центрального проводу народної ради Анатолій Терещенко, який згадав, як після молитви Папи Римського за Україну у небі з’явилися ворон і чайка, які напали на голубів, голуби вижили і Україна виживе, бо знаковим є й лебідь, який перелетів над Києвом і Майданом. Багато хто побачив у цьому лебеді символ відродження України.

[nggallery id=109]

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.