Звіт депутата Смілянської міської ради ЛИХОЛАЙ Віктора Олексійовича, БПП “Солідарність”

image003Обраний депутатом Смілянської міської ради 25 жовтня 2015 року по округу №17 (вул. родини Бобринських: 56–109, 111–115; вул. Платона Майбороди, вул. Київська, вул. Надії, вул. Одеська: 73–105; вул. Сріблянська, вул. Олександра Амфітеатрова, вул. Соборна: 109–111, 113, 117, 119–176, 178, 180, 182, 184, 186–188, 190–200; вул. Технічна, пров. Платона Майбороди, пров. Яцьківський, пров. Рафінадний, пров. Серебрянський, пров. Симбірський, пров. Технічний, пров. Толбухіна); є членом Смілянської міської організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», членом фракції Смілянської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»; працює у складі постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.
ШАНОВНІ СМІЛЯНИ!
Щиро вдячний вам за те, що підтримали мене на виборах до міської ради. Минає майже рік складної і напруженої роботи міської ради у новому складі, обраному на чергових виборах 2015 року.

Для всієї країни цей період означився як новими звершеннями, так і низкою падінь. Це значним чином вплинуло і на життєдіяльність міста Сміла та визначення пріоритетів діяльності міської ради. Протистояння між міським головою та депутатами міської ради також змушувало втручатися в ситуацію та досягати компромісних рішень. Адже лише злагоджена та продуктивна робота міського голови й міської ради може принести результат.
Багато хто знає, що попередні п’ять років мого депутатства я приділяв максимум уваги роботі, розвитку та покращенню нашого міста: встановлював парканчики, допомагав з озелененням, відновлював освітлення по вулицях, дорожнє покриття, підтримував молодіжні спортивні та громадські організації. Варто доповнити, що ще значно більше часу віддавав загальноміським питанням.
Детальніше читайте в газеті “Сміла”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *