У Черкасах відкрили відділ вірусологічних та імунологічних досліджень

Голова обласної державної адміністрації прокоментував відкриття відділу вірусологічних та імунологічних досліджень:
– Важливі лабораторні дослідження віднині проводитимуть у Черкасах. На базі централізованої лабораторії діагностики Черкаського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом ми відкрили відділ вірусологічних та імунологічних досліджень.

Обладнання там найсучасніше й вартує майже 10 млн грн. Його надав світовий лідер у сфері охорони здоров’я – компанія Abbott через ТОВ «Біомедінвест в Україні». Водночас обласним коштом ми поремонтували й умеблювали приміщення відділу.
Відкриття відділу вірусологічних та імунологічних досліджень – це вдалий приклад приватно-державного партнерства та великий крок на шляху до подолання ВІЛ-інфекції та інших небезпечних хвороб. Там зможуть проводити важливі лабораторні дослідження, які раніше потрібно було направляти в Київ, а потому тижнями очікувати на результати. Приміром, тепер ми маємо аналізатор для раннього виявлення ВІЛ від моменту інфікування. Це надзвичайно важливо, особливо коли йдеться про вагітних і якнайшвидший початок профілактики передавання вірусу до дитини.
Загалом нове обладнання дозволить проводити широкий спектр лабораторних обстежень – до 300 видів. Із лабораторією співпрацюватимуть медичні заклади області. Я вдячний усім, хто долучився до цього проекту і завдяки кому він став можливим.
Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *