Звіт депутата Смілянської міської ради КРИВКА Антона Івановича за дев’ять місяців 2016 року

image001Звіт депутата Смілянської міської ради КРИВКА Антона Івановича від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ «УКРОП» за дев’ять місяців 2016 року

Здійснення прийому громадян
Прийом  громадян  проводиться 1-й, 3-й вівторок місяця з ­15-00 до 17-00 в приміщенні природно-математичного коледжу (р-н Богдана).
Питання прийомів: Виділення матеріальної допомоги мешканцям округу при захворюваннях, інвалідам та малозабеспеченим – 4 особи. Благоустрій міжбудинкових територій по вул. Кармелюка, буд. 74, 76, 78, 80, 82 (покіс трави, амброзії силами комунального підприємства, облаштування доріг асфальтною крошкою) – проведено. Відновлення міжбудинкового освітлення по вул. Кармелюка, буд. 74, 76, 78, 80, 82 – проведено частково. Надання консультаційної допомоги мешканцям в питаннях отримання субсидій на комунальні послуги, обгрунтування  діючих тарифів – 28 разів. Сприяння виділенню коштів на проведення ремонту покрівель буд. 76, 78, 80, 82. Сприяння виділенню коштів на проведення робіт по ремонту 5-х ліфтів в буд. 82 – ремонт проведений. Постійне спілкування з мешканцями округу та головами ОСББ по виявленню проблемних питань, які потрібно вирішувати в виконавчих органах міста.

Про не закриття, а розширення сфери культурно-просвітницької діяльності філії бібліотеки в р-ні Богдана. Надання інформаційних повідомлень з питань, які вирішуються на сесіях міської ради, рішень виконавчого комітету, планів діяльності на наступні періоди міської ради та виконавчого комітету – 22 зустрічі. Сприяння виділенню коштів на закінчення ремонтних робіт в філії дитячої поліклініки по вул. Кармелюка, 78 – ремонт проведений. Ініціювання виконання ремонтних робіт та оздоблення 7 автобусних зупинок по вул. Кармелюка та Б.Хмельницького – проведено. Сприяння проведенню робіт по улаштуванню стічних колодязів на території подвір’я буд. 74 по вул. Кармелюка – проведено частково. Про законність будівництва 4-х тимчасових споруд під магазин «Люкс» біля буд. 76, 78 по вул. Кармелюка. Про виділення коштів на відновлення баскетбольних щитів в СШ №7 – кошти виділені.
Підготовка депутатських запитів і депутатських звернень
Звернення: Про відсутність вечірнього та нічного освітлення по вул. Б.Хмельницького та вул. Кармелюка. Про прийняття рішення по благоустрою та ремонту міжбудинкових доріг на мікрорайоні № 53 (р-н Богдана). Надання інформації про тарифи на водопостачання та водовідведення для населення м.Сміла, починаючи з 15.11.15 р. Про виділення коштів по заміні вікон в спортивному залі школи №5.
Детальніше читайте в газеті “Сміла”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *