Зустріч з волонтерами

З нагоди Міжнародного Дня волонтера, в приміщені центральної дитячої бібліотеки відбулася зустріч читачів та учнів гімназії ім. В.Т. Сенатора з відомими волонтерами міста: настоятелем храму Різдва Святого Івана Хрестителя УАПЦ Отцем Михайлом Шевчуком та смілянським активістом і громадським діячем, директором патріотично військово-навчального центру «Паланка» Віктором Овчаренком.

На зустрічі гості поділилися спогадами  про події, які відбувалися на майдані Незалежності під час Революції Гідності та в зоні АТО. Для учнів та гостей був представлений для перегляду відеоролик, присвячений зародженню волонтерської діяльності в м. Сміла. Урочистості та душевності зустрічі додала мелодійна «Журавлина пісня» у виконані учнів 4-А класу та майстерне декламування патріотичних віршів у виконанні учнів 4-Б класу.

Працівники центральної дитячої бібліотеки та учні гімназії щиро подякували гостям за цікаву зустріч, за їхній глибокий патріотизм та небайдуже ставлення до долі нашої Батьківщини та її захисників.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *