Звіт депутата Смілянської міської ради ХОМЕНКА Романа Миколайовича

homenko_roman_mykolajovychОбраний депутатом Смілянської міської ради 25 жовтня 2015 року. Є головою фракції Смілянської міської організації Об’єднання «Сила Громад». Працює у складі постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання.
Незважаючи на те, що депутатом міської ради обраний уперше, громадською діяльністю у Смілі займаюся вже тривалий час. Мета єдина – зробити рідне місто кращим, чистішим, привабливим для інвесторів, змусити його жителів пишатися тим, що вони живуть саме у Смілі.

Тож на початку 2015-го року спільно з громадською організацією «Гордість нації» ми започаткували проект під назвою «Відродження». Його реалізація передбачає підтримку молодіжного руху у Смілі, розвиток спорту, патріотичного та культурного виховання підростаючого покоління. В рамках цього проекту у Смілі минулого року організували і провели низку заходів.
Окрім цього, активно долучаюся до всіх заходів урбанізації міста – свят, акцій, загальноміських суботників. Так, за моєї участі та участі депутатів від Об’єднання, були організовані та проведені свята трьох мікрорайонів міста: в мрн. М.Яблунівка, Гречківка, Федорова.
Також постійно підтримую діяльність спортивно-патріотичного клубу «Лідер», мета якого – розвивати в спортивних напрямках молодь малозабезпечених верств населення, та спортивного клубу «Вольник».
Усі ці дії спрямовую в першу чергу на підтримку молодіжного руху в Смілі, зайнятість підростаючого покоління, розвиток культурного життя міста та збереження багаторічних традицій.
У різних мікрорайонах Сміли відновлено 6 дитячих майданчиків.
Не маючи ще депутатського мандата, активно підтримував жителів мікрорайону «Кут» і разом з тодішніми керівниками міста та головою квартального комітету Олександрою Пляченко вів переговори з керівництвом ТЕЦ щодо припинення забруднення навколишнього сере-довища шляхом придбання і встановлення на підприємстві сучасних фільтрів. Як наслідок, підприємство закупило і встановило фільтри. Завдяки цьому викиди сажі вдалося зменшити. Нині тривають пошуки оптимальних шляхів, що дозволять вирішити проблему повністю.
Завдяки наполегливості, розумінню потреб медичної та соціальної галузі міста, вдалося налагодити і тісну співпрацю з благодійним фондом «Тепла родина». Як наслідок – значну гуманітарну допомогу отримали медичні заклади Сміли та люди з обмеженими можливостями і малозабезпечені верстви населення. Необхідним приладдям спільно з волонтерами забезпечуємо і пацієнтів Черкаської обласної психіатричної лікарні №1 та людей похилого віку, що обслуговуються в територіальному центрі міського управління праці та соціального захисту населення.
Детальніше читайте в газеті “Сміла”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *