Правове виховання у школі №3-колегіумі

dsc09331В школі №3-колегіумі традиційно проводиться місячник та тиждень правових знань, лекції, виховні години, диспути, тренінгові заняття, бесіди з учителями і батьками, профілактика девіантної поведінки. Також відбуваються виставки малюнків та плакатів, книжкові виставки на правову тематику, виступи соціально – психологічного театру. Учні мають можливість відвідувати гуртки правового спрямування «Закон» (керівник Цапенко Г.О.), «Я – патріот України» (керівник Павлик С.Д.), «Виховний потенціал юних Українців» (керівник Гаращенко С.В.).
Робота учнівського самоврядування направлена на координує діяльність всіх учнівських колективів, в тому числі і в напрямку правового виховання. Дає змогу всім учням брати активну участь у житті класів та школи, а також наповнювати корисним змістом їх вільний від навчання час, що сприяє відволіканню їх від скоєння правопорушень.
Правоосвітня діяльність здійснюється і на уроках правознавства. Так вчителем Цапанко Ганною Олександрівною проводиться значна правоосвітницька робота серед учнів та батьків. Учні є постійними переможцями міської олімпіади з правознавства, творчо працюють в Малій Академії наук, представляють свої роботи на рівні міста, області, про що свідчать їхні нагороди. Є активними учасниками міських форм роботи, беруть участь у різноманітних конкурсах, а саме «Алеєю правових знань», «Я маю право». У формі лекцій опрацьовується нормативно – правова база, зокрема: «Загальна декларація прав людини», «Декларація прав дитини», Конвенція ООН «По права дитини», проводяться індивідуальні консультації. Постійно поновлюються матеріали куточка правових знань.
Виховання молодого покоління – це виховання майбутнього кожної держави, і майбутнє залежить не тільки від рівня професійної підготовки цього покоління, але й від його моральних якостей. Тому реалізуючи комплексну программу правового виховання, шкільну програма «Правове виховання в аспекті громадянського» колектив школи працює над створенням таких умов, де кожна дитина буде почувати себе комфортно і зможе реалізувати свої здібності.

Заступник директора з виховної роботи

Світлана Гаращенко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *