Звіт депутата Черкаської обласної ради ДАВИДЕНКА Олексія Григоровича

davydohДАВИДЕНКО Олексій Григорович депутат Черкаської обласної ради, заступник голови комісії з питань регламенту, місцевого самоврядування, забезпечення правопорядку та захисту прав людини; голова тимчасової контрольної комісії обласної ради з контролю за розслідуванням фальсифікацій виборів до обласної ради
Прийом громадян: Черкаська область, м.Сміла, провулок Амурський, 12, кожного дня за попередньою домовленістю. Т. (04733) по обл. (233) 2-90-64; 2-94-76; email: daksmila@gmail.com.
Як представник інтересів громади області, виборців свого виборчого округу, виражав і захищав інтереси територіальних громад області та її частини – виборців свого виборчого округу, виконував їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брав активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

Грудень 2015 року: депутатське звернення до Управління соціального захисту населення (Смілянський район) – про надання роз’яснення, як оформлюється та нараховується субсидія для відшкодування витрат жителям сіл, в яких немає централізованого газопостачання, водопостачання та інших вигод цивілізації, та причини відмови в наданні субсидій.
Відповідь представників виконавчої гілки влади:
Серед основних причин відмови у призначенні субсидій громадянам, це перевищення розміру сукупного доходу сім’ї. Так як вартість твердого палива порівняно із природним газом не велика.
Висновок: влада кинула села та людей, які проживають без централізованого газопостачання, водопроводу, централізованого теплопостачання, на виживання – про них забули, нікому вони не потрібні.
Грудень 2015 року: звернення до голови Черкаської ОДА, голови Черкаської обласної ради, Міністерства та відомств щодо функціонування державних закладів охорони здоров’я на території м.Сміла Черкаської області.
Результат: Державні заклади охорони здоров’я передані в комунальну власність м.Сміла. Ефективність їх функціонування залежить від місцевої влади, в першу чергу від міського голови.
Січень 2016 року: звернення до Фонду державного майна України, Міністерства економічного розвитку України, Кабінету Міністрів України про стан державного майна, повернення заборгованості та стан виплат заробітних плат працівникам державних підприємств на території Черкаської області, зокрема ДП «Райдуга». Відповіді на свої звернення та звернення громади не отримав, висновки напрошуються самі.
Лютий 2016 року: на звернення директора КП «Вод Гео» сприяв та допомагав вирішити питання щодо відшкодування пільг та субсидій підприємству.
Наслідки: було відшкодовано із обласного бюджету 1 млн. 800 тис. гривень. КП «Вод Гео».
Детальніше читайте в газеті “Сміла”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *