Смілянка посіла перше місце у Всеукраїнському конкурсі

rccwt4u5tjk Підвели підсумки І обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Мирний космос», який проходив на базі КЗ “Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради”, в якому було представлено 33 роботи від шкіл та позашкільних закладів області. Доробки подавалися в таких номінаціях: «Ракетно-космічна техніка», «Астрономія», Людина. Земля. Всесвіт», «Історія розвитку авіації та космонавтики», «Екологія та космонавтика» та у двох вікових категоріях. Учениця 10 класу школи №3–колегіум Валентина Сенатор та її науковий керівник Ольга Чуйко взяли участь у дослідженні:«Зодіакальні сузір’я та їх вплив на розвиток особистості (Чи варто прислуховуватись до прогнозів астрологів)».

Під час дослідження дізнались багато цікавого. Існує припущення, що визначити свої можливості можна за гороскопом. У кожного зодіакального знака є схильності до вивчення і сприйняття певної інформації. Відповідно, професії визначаються залежно від того, що людина найкраще знає і розуміє, адже скільки людей страждає на гуманітарних спеціальностях, маючи схильності до точних наук, і навпаки. Тому, необхідно дізнатися свої нахили до певної спеціалізації, а потім вже самостійно вирішувати, чи варто її освоювати або ж краще наполегливо намагатися вчити те, що подобатися, але не дано.
Метою нашого дослідження було підтвердити чи спростувати взаємозв’язок між професією чи то уподобаннями видатних людей та зодіакальним сузір’ям під яким вони народились. Ми відібрали по п’ятдесят осіб видатних музикантів, письменників, математиків, астрономів, вісімдесят фізиків. Також до експерименту задіяли учнів нашого класу, підключили до роботи знайомих, родичів, а також вчителів нашої школи.
Проаналізувавши результати наших досліджень, ми можемо дати відповідь: ні, не завжди. Зазвичай схожі лише кілька особливостей знака або вони не збігаються взагалі. Цей висновок був зроблений після певних досліджень і нами вважається вірним. Кожна людина різна і неповторна, тому ми не можемо шаблонно співпадати з астрологічними канонами.
Дана робота була високо оцінена журі конкурсу і посіла перше місце.
Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *