Зустріч з Володимиром Ткаченком та Ігорем Коваленком “Сучасні письменники рідного краю”

75412026_1415727741913151_3383121236270776320_o_resize7 листопада в дитячій міській книгозбірні відбулася творча зустріч учнів 2-А та 2-Б класів НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора з письменниками рідного краю, Володимиром Ткаченком та Ігорем Коваленком, приурочена Дню писемності та рідної мови.

Володимир Ткаченко – відомий на Смілянщині й Черкащині прозаїк-гуморист, автор гумористичних збірок, редактор, актор, член організації Національної спілки письменників України.

Ігор Коваленко – відомий поет, прозаїк, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» та Міжнародного «Корнейчуковская премия – 2014», член Національної спілки письменників України.

Впродовж зустрічі відбулося жваве спілкуванням авторів та дітей. Володимир Тарасович та Ігор Леонідович ознайомили гімназистів зі своєю біографією, зачитували рядки віршів та улюблених творів, які не залишили байдужими маленьких читачів.

Приємним здивуванням і подарунком для письменників стали виступи школярів, вірші про мову та мелодійні пісні, які діти старанно підготували разом зі своїм класними керівниками Наталією Чмиренко та Тетяною Секеріною.

Діти щиро подякували гостям за тепле спілкування, чудові емоції та гарний настрій, інформують у центральній бібліотеці для дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *