На катері «Сміла» оморячили курсантів Військової академії

моряетНавчальний катер «Сміла» на два дні став домівкою для курсантів Військової академії (м.Одеса), котрі навчаються на факультеті Десантно-штурмових військ та Морської піхоти. Про це йдеться у сюжеті Телерадіостудія Бриз МО України.

Вітер, солоні бризки, відкрите море та урочистий ритуал оморячення – враження від першого для всіх курсантів, окрім випускників Військово-морського ліцею, виходу в море у пам’яті залишаться назавжди.

Протягом двох днів курсанти проходили своє перше випробування морем. Як розповів викладач Військової академії (м.Одеса) Микита Вітек, вихід в море курсантів 1-ого курсу на навчальному катері «Сміла» – це частина навчальної програми, мета – провести морську десантну підготовку.

Під час виходу в море члени екіпажу навчального катера ознайомили курсантів з будовою катера, провели інструктаж з дотримання заходів безпеки та заняття із застосування індивідуальних та колективних засобів спасіння на воді.

У відгуках майбутні службовці відзначили, що було дуже цікаво дізнатися про те, як живе колектив на кораблі, побачити обладнання катеру та багато іншого.

Найбільше зацікавлення у курсантів викликала розповідь про машинне відділення та, звісно, озброєння. Найурочистішиим моментом виходу в море став ритуал оморячення, хлопці мали спробувати море на смак та випити справжньої морської води.

Відтепер курсанти стали частиною великої флотської родини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *