Зустріч з трудовим колективом Балаклеївської бібліотеки

69259528_777677445997430_1097951970531999744_o_resizeДля оперативного інформування громадськості та роз’яснення пенсійного законодавства фахівці головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області продовжують проводити зустрічі в трудових колективах.

23 серпня цього року провідний спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Тетяна Прилуцька надала роз’яснення працівникам Балаклеївської сільської бібліотеки щодо умов виходу на пенсію, вимог до мінімального страхового стажу та поступове його збільшення впродовж наступних років.

Тетяна Прилуцька звернула увагу громадян на нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в “один клік” через веб – портал електронних послуг Пенсійного фонду України. «Впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг», – наголосила спеціаліст.

Також провідний спеціаліст наголосила про можливість перегляду персональних даних щодо нарахованої заробітної плати, сплачених внесків і страхового стажу в «Особистому кабінеті» на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *