Зустріч з експертами програми «U-LEAD з Європою»

Із жовтня 2022 року Управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради бере участь у комплексних навчальних програмах «Кроки для спеціалістів» в рамках міжнародної програми «U-LEAD з Європою» за тематичним напрямком: “Громада, дружня до бізнесу”.

Відповідна навчальна програма розроблена для команд – учасників таким чином, аби врахувати потреби громад в умовах воєнного часу та краще підготуватися до процесів повоєнного відновлення.

Команду Смілянської громади представляють працівники управління економічного розвитку, які зацікавлені успішно пройти навчання та отримати поглиблену експертну підтримку в розробці документів і проектних пропозицій у вищезгаданому напрямку.

14 березня в не офіційній обстановці відбулася зустріч з експертами програми «U-LEAD з Європою», які надають менторську підтримку в процесі навчання смілянській команді. Гостей міста зустрічали представники виконавчого комітету Смілянської міської ради на чолі з міським головою Сергієм Ананком.

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.