Зустріч керівництва міста з представниками ГО “Авто Євро Сила”

Зустріч міської влади з АвтоЄвро24 травня у малій залі відбулася зустріч секретаря міської ради Віктора Федоренка та заступників міського голови з представниками ГО “Авто Євро Сила” та окремих жителів району . Представники громадської організації під час зустрічі висловили претензії щодо, на їх думку, неякісно проведених ремонтних робіт на вулицях Севастопольській, Ротондівській та Сунківській.

Присутні зазначали про неякісно покладене асфальтне покриття та використання під час ремонту недостатньо потужньої техніки. Свої висновки представники громадської організації зробили на підставі лабораторних досліджень, зроблених приватною компанією.

Секретар міської ради Віктор Федоренко, зазначивши про свою довіру виключно державним підприємствам даного профілю, дав завдання керівнику управління житлово-комунального господарства замовити повторний аналіз щодо якості асфальту, вмісту суміші та товщини покриття на державному підприємстві, при отриманні результатів проінформувати громадськість міста.

До речі, вчора на засіданні профільної бюджетної комісії було піднято питання щодо фінансування проведення експертизи робіт з асфальтування та була визначена можливість його виконання виконавчим комітетом.

 Секретар ради запропонував представникам ГО “Авто Євро Сила” також долучитися до вирішення інших нагальних проблемних питань.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *