За тиждень в Черкаській області зафіксовано 9 випадків захворювання на кір

кірЗа результатами щотижневого моніторингу захворюваності на кір в Черкаській області з лабораторним супроводом, що здійснює Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України з початку 2019 року зареєстровано 653 випадки кору, інтенсивний показник на 100 тис. населення – 53,7. Такі дані наводять у лабораторному центрі. За тиждень зафіксовано 9 випадків кору в області.

Захворювання реєструвались на 24 адміністративних територіях. Найбільше випадків у м. Черкаси – 172. У Смілі та Смілянському районі захворювання на кір за останні кілька тижнів не реєстрували. Загалом, з початку року на Смілянщині зафіксовано 47 випадків кору, 27 у Смілі, 20 – у Смілянському районі.

Вцілому, серед захворілих на кір у Черкаській області – 245 дітей. Найбільше піддаються хворобі діти, віком 5-9 років – 26,5 %.

За минулий рік і до сьогодні летальних випадків від кору у Черкаській області не зареєстровано.

Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України спільно з лікувальною мережею та органами державної влади і місцевого самоврядування в осередках проводить відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *