Зростання та спад промислового виробництва у Черкаській області

ДФРР_статЗа підсумками січня–травня 2019р. індекс промислової продукції в  Черкаській області порівняно з січнем–травнем 2018р. становив 100,9%, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

Зростання виробництва відбулося серед таких видів промислової діяльності як виробництво основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 26,5%, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції – на 6,4%, виробництво харчових продуктів, напоїв – на 3,1%, текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 2%, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 1,4%.

Водночас спостерігався спад обсягів на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 15,6%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 10%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 5,6%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 3,2%, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 1,7%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *