«Зроблено в Україні»: виробники дронів зможуть отримувати гранти на пільгових умовах

Підприємства, що виробляють дрони, зможуть отримувати грант від держави у розмірі 80% вартості поданого проекту. Пільговий режим надання грантів таким виробникам буде діяти на всій контрольованій території України. Відповідне рішення Уряд підтримав на засіданні 3 травня 2024 року.

Відповідно до рішення, грантові кошти виробники дронів зможуть спрямувати на придбання, доставку, монтаж обладнання. А власні кошти в рамках вартості проекту — зокрема, й на поповнення оборотного капіталу. За умовами грантової програми на переробку, отримувач має створити певну кількість робочих місць, залежно від суми гранту.

До нинішнього рішення Уряду пільговими умовами отримання грантів, відповідно до яких держава фінансувала до 80% вартості проекту, а виробник з власних коштів фінансував решту, могли скористатися лише підприємства на деокупованих територіях.

Окрім того, рішення містить інші зміни. Так, передбачено, що пільгові умови надання грантів на переробку для підприємств Київської області будуть діяти до кінця 2024 року.

Також Уряд посилив контроль над виконанням отримувачами грантів умов договору. Зокрема, бізнес, що не створив у визначений термін обумовлену договором кількість робочих місць, має повернути державі пропорційну суму від обсягу гранту в 30-денний термін з часу виявлення порушення.

За інформацією Міністерства економіки України

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.