У Черкаському районі попрощалися із Героями, які загинули, захищаючи Батьківщину

У Черкаській громаді назавжди попрощалися з воїнами – Євгеном Турченюком та Артемом Гензерським.

Євген Турченюк – проходив військову службу в кулеметному взводі. Загинув на Харківщині під час виконання бойового завдання по захисту недоторканності та територіальної цілісності України. Ворог забрав життя нашого героя у віці 49 років.

Артем Гензерський коли почалося повномасштабне вторгнення, був призваний по мобілізації. Проходив військову службу на посаді навідника кулеметного взводу військової частини. Відважний воїн загинув на Донеччині під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого обстрілу з «Града». Чоловіку назавджи залишиться 29 років.

У Чигиринській громаді назавжди попрощалися з воїном – Вʼячеславом Адамовичем. У перший день повномасштабного вторгнення Вʼячеслав пішов до воєнкомату, задля боротьби за свободу та справедливість України. Разом із земляками приєднався до 30 ОМБр, звідки одразу відправилися до зони бойового зіткнення з ворогом. На жаль, 9 лютого загинув від отримання кульового поранення, на власний день народження. Захиснику було 36 років.

У Городищенській громаді назавжди попрощалися з воїном – Сергієм Мараничем. Від початку повномасштабного вторгнення чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє України. Вірний присязі та своєму народу солдат загинув під час виконання службових обов’язків у зоні бойових дій.

Смілянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Ігорем Добровольським. У перші дні повномасштабного вторгнення, як справжній патріот, вступ до місцевої територіальної оборони, а коли отримав повістку, без вагань став на захист Батьківщини. Служив головним сержантом 3-ої піхотної роти в/ч ЗСУ на посаді головного сержанта. На жаль, 25 квітня 2024 рок, внаслідок ворожого мінометного обстрілу, загинув у зоні безпосередніх бойових дій на Луганщині. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 55 років.

Щирі співчуття рідним, друзям та бойовим побратимам…
Вічна пам’ять Воїнам України!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.