«Золотий урожай»: на Всеукраїнському турнірі з хортингу юні борці здобули 20 медалей

медалі6 червня у смт. Кирилівка відбувся Всеукраїнський турнір з хортингу “AZOV CUP 2020“. Він проводиться серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. Змагалися спортсмени у розділі “двобій”, “сутичка”.

Честь нашого міста та Черкаської області представила команда ДЮСШ “Олімп”- СК “ПРАЙД”. 11 вихованців цього спортивного клубу (керівник Анатолій Левченко) показали високий рівень підготовки та здобули 20 медалей, 17 з яких – «золоті». Також у скарбницчі 2 «срібні» та 1 «бронзова» медалі.

Стали  кращими та І місце в обох розділах: “Двобій” та “Сутичка” вибороли Ярослава Пономаренко, Валерія Кравчук, Вадим Письменний, Кіріл Битяк, Ігор Мозуль, Владислава Бабіцька.

Перемогу та І місце у розділі “Двобій” здобули Катерина Пожар та Данило Довгий.

Максим Яцина та Артем Химич стали беззаперечними переможцями у розділі “Сутичка”, а також «срібними» призерами у розділі “Двобій”.

Ще одну перемогу, а також «бронзову» медалі приніс своїй команді Ростислав Миронов.

Таким переможним виступом сміляни розпочали літній сезон спортивних змагань.