В області планують запровадити програму «Безпечна Черкащина»

камери безпечне містоКомплексну систему відеонагляду, яка покриватиме всю область, хочуть втілити на Черкащині. Розпочати працювати над цим проектом планують у межах обласної цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності у Черкаській області на 2020-2024 роки «Безпечна Черкащина». Днями депутати обласної ради мають розподілити необхідне фінансування для початку її реалізації.

Програма «Безпечна Черкащина» – це сучасний технологічний підхід до забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері протидії правопорушенням, каже начальник обласного управління запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами Андрій Демяненко. 

– Лише за минулий рік на території Черкаської області в середньому на 10 тис. осіб населення зареєстровано близько 111 вчинених кримінальних правопорушень, – відзначає начальник управління. – Водночас рівень розкриття кримінальних правопорушень свідчить про потребу в нових методах і підходах в роботі правоохоронців, створення систем безпеки нового зразка, які безперервно та надійно працювали би у цілодобовому режимі.

На першому етапі втілення програми системами відеонагляду обладнають обласний центр. Надалі цю мережу планують розширити на всю Черкащину. Фінансування програми планується здійснювати за рахунок коштів державного, обласного та інших місцевих бюджетів. Загалом на її втілення треба близько 30 млн грн. Для першого етапу – 8 млн грн, три з яких мають спрямувати з обласного бюджету, а 5 – з міського.

– «Безпечна Черкащина» – система відеонагляду, яка передбачає встановлення спеціалізованих відеокамер, які здатні до розпізнавання об’єктів, ідентифікації облич і номерних знаків автотранспортних засобів, та оглядових камер. У перспективі правоохоронці зможуть обмінюватися інформацією отриманою з камер відео спостереження з сусідніми областями, а надалі – й з усією Україною, зазначив начальник управління.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *