ЗНО-2018: для тестів з 7 предметів визначено поріг «склав/не склав»

1478801537Визначено пороговий бал «склав/не склав» для тестів ЗНО з української мови і літератури, математики, біології, а також іноземних мов – англійської, німецької, французької та іспанської. Відповідне рішення прийняли члени експертної комісії при УЦОЯО сьогодні, 14 червня 2018 року, під час засідання у залі Колегії МОН.

За результатами обговорень комісія визначила такі порогові бали:

Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного предмету, поріг “склав/не склав” подолали: з української мови і літератури 86% вступників; з математики 81%; з біології 92%; з англійської мови 87%; з німецької 82%; з французької 86%; з іспанської 88%.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників 15 червня 2018 року. Цього ж дня у розділі “Керівникам навчальних закладів” розмістять відомості результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі ЗНО.

  • українська мова і література – 23 тестові бали;
  • математика –10 тестових балів;
  • біологія – 22 тестові бали;
  • англійська, німецька, французька та іспанська мови – 19 тестових балів

Важливо, що цьогоріч учасники тестування зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Їх розмістили на інформаційних сторінках учасників 16 червня, інформують в обласному управлінні освіти у науки Черкаської ОДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *