Притягнуто до відповідальності посадовців за корупційні правопорушення

Смілянською місцевою прокуратурою на виконання вимог законодавства у межах компетенції вживаються заходи щодо виявлення корупційних адміністративних правопорушень та притягнення до відповідальності осіб, які їх вчинили.

Так, за принципової позиції прокурорів Городищенського відділу Смілянської місцевої прокуратури упродовж травня-червня поточного року притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, двох посадових осіб Городищенського лісництва Смілянського лісового господарства, які порушили вимоги законодавства щодо декларування власних статків та, таким чином, вчинили 3 корупційні адміністративні правопорушення.

Згідно постанов Городищенського районного суду Черкаської області майстрів лісу визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 2 ст. 172-6 КУпАП за невнесення відомостей до декларацій про суттєві зміни у майновому стані та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що на час винесення постанови складає 1700 грн.

На даний час правопорушниками штраф сплачено.

Систематична робота прокуратури на вказаному напрямку триває, інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *