Жителям Черкащини нагадують, як уникнути відключення від електропостачання

електропостачання у будинкахРахунки за спожиту електричну енергію необхідно оплачувати протягом 10 днів від дня їх отримання. Про це жителям Черкащини нагадує ТОВ«Черкасиенергозбут».

При розрахунках споживачів просять враховувати, що сплачені кошти надходять на рахунок ТОВ «Черкасиенергозбут» протягом 5 робочих днів (7 робочих днів), що визначено відповідним договором між АТ «Укрпошта» і електропостачальником.

До уваги смілян, при оплаті рахунку у термін понад 10 днів та боргу за попередні місяці, для уникнення відключення від електропостачання, просимо невідкладно повідомити працівників Центру обслуговування споживачів ТОВ «Черкасиенергозбут» або надіслати на «Viber» за телефонами:

Смілянський міський центр обслуговування споживачів: (067) 510-54-27

Смілянський центр обслуговування споживачів: (067) 510-54-28

Тільки після повної оплати заборгованості та відшкодування споживачем витрат на здійснення робіт із припинення та відновлення електропостачання, які орієнтовно становлять: на лічильнику (квартира) – від 350 грн; на опорі (приватний будинок) – від 1500 до 4000 грн. 

Відновлення електропостачання здійснюється протягом 3-ох робочих днів у містах та 5-ти робочих днів у сільській місцевості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *