Жителі однієї із вулиць просять встановити на дорозі обмеження швидкості руху

znakПо вулиці Уманській жителі просять встановити обмежувачі швидкості руху, адже від інтенсивного руху транспорту у них тремтять будинки. Таке прохання прозвучало під час прямого ефіру, який провів міський голова Сергій Ананко.

Очільник міста пояснив, чи можливо це зробити. Через вулиці Уманська та Трипільська пролягає державна траса Н-16. Це дорога, якою постійно та інтенсивно рухається транспорт. Попросити поліцію встановити там відповідний дорожній знак сміляни можуть, а от покласти там більш діючі обмежувачі руху, такі як “лежачі поліцейські”, на жаль – ні.

На цій ділянці дороги є підйом. Із настанням зими вантажівки, рухаючись цією дорогою, не зможуть підніматися вгору, якщо там будуть такі обмежувачі руху, а це у свою чергу призводитиме до ДТП.

Але все ж щодо встановлення обмежувальних знаків до Нацполіції у Будинку рад звернутися планують.

Було питання і щодо вулиць Орлова, Віри Гордієнко та Громова. Ці вулиці на сьогодні не асфальтовані. Вони у критичному стані, особливо після дощів. Після настання сприятливої погоди там планують провести грейдерування, відпрофілювати дороги. Тому, про проблему непрохідності вулиць у Будинку рад знають, як настане погода, проблему вирішуватимуть.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.