На Черкащині арештовано власність громадянина РФ

арешт майнаПридніпровським районним судом м. Черкаси арештовано власність громадянина країни-агресора. Черкаською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 3 ст. 110-2 КК України).

Під час досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що на території Черкаської області здійснюють господарську діяльність ряд підприємств, власником яких є громадянин російської федерації.

Вказана особа є одноособовим власником одного підприємства із статутним фондом 16,5 млн грн, яке володіє нерухомим майном розташованим в м. Черкаси, загальною площею 7300 м2.

Зазначене українське підприємство упродовж 2016-2021 років активно співпрацювало із суб’єктами господарювання на території країни-агресора та здійснювало грошові перекази підприємствам, розташованим на території росії, власником яких є той самий громадянин країни-агресора.

За даними слідства ці російські підприємства виконують замовлення для оборонпрому російської федерації з вироблення зброї, її частин та боєприпасів до неї.

Ухвалою суду накладено арешт на майно, яке належить громадянину РФ. На цей час вирішується питання про передачу арештованого до АРМА, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.