Журі міжнародного конкурсу “Європейська нагорода” оцінило набережну Смілі

31 серпня у Смілі побувало поважне журі з міжнародного конкурсу “Європейська нагорода”. Тут оцінювали смілянську набережну, яка стала фіналістом цього конкурсу. Результати будуть відомі майже у кінці вересня, розповів у мережі Facebook ініціатор та організатор проєкту Віктор Овчаренко.

– Цей день важливий для нас, для набережної нашого міста. Журі оцінило роботи, які були проведені для благоустрою набережної. Тепер очікуємо на результат. Благоустрій території біля Тясмину – став фіналістом цього престижного  міжнародного конкурсу.

Окрім Сміли, журі оцінить проєкти міст, які також увійшли в фінал, у Маріуполі та Одесі. Результати оцінювання та переможця визначать 23 вересня. Втім, для смілян цей масштабний та красивий проєкт, як благоустрій міської набережної вже став  переможцем. З часу відкриття це місце стало, певно, найулюбленішим і найвідвідуванішим місцем у Смілі.

– Після реалізації цього проєкту відвідали більше 100 тисяч осіб, і це є результатом нашої роботи – зазначає Віктор Овчаренко. – Ми вважаємо, що це вже перемога – наша і нашої громади.

На тому, що вже зроблено, організатори зупинятися не збираються.

– Це тільки перший крок. Надалі будемо продовжувати, розширювати її, збільшувати, насичувати і набережна ставатиме ще гарнішою, яскравішою та привабливішою. Розумію, що бюджети таких міст, як Маріуполь і Одеса, проєкти яких також виставлені на цей міжнародноий конкурс, це десятки мільйонів гривень. Можливо, вони більш масштабніші архітектурною формою чи чимось іншим, але за соціальним значенням реалізація проєкту набережної у Смілі я вважаю – благоустрій набережної заслуговує на І місце, на перемогу. Сподіваюсь, що члени журі також так оцінять.

– Тепер тисячі людей можуть щодня відвідати та насолодитися відпочинком на нашій набережній. Хочеться подякувати усім за підтримку. І управлінню архітектури нашого міста, окремо Ігорю Самойленку, який подав цей проєкт на мінародний конкурс, а також подякувати управлінню ЖКГ, міському голові. Ми спільно робили і досягали цієї мети. Дуже багато планів на наступний рік. Зараз розробляємо проєкт, будемо реалізовувати його. Тому хочеться подякувати усім за підтримку. Було дуже приємно, коли волонтер, небайдужий смілянин, Анатолій Репало із самого ранку приїхав і допомагав нам прибирати, мити плитку і тому подібне, зробив свій внесок, щоб наша набережна була ще красивішою і поважне журі це оцінило. Разом ми маємо шанс на успіх, на перемогу і маємо шанс на те, що наше місто стане найкращим не тільки в Україні, а й в Європі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *