Жінка розмістила оголошення про продаж і стала жертвою шахраїв

Фішинг — це вид шахрайства з метою незаконного здобуття персональних даних. Через сайт, дуже схожий на той, якому довіряють користувачі, зловмисник обманом отримує доступ до логінів, паролів, рахунків.

Жертвою такої шахрайської схеми стала 27-річна уманчанка, шахраї з банківського рахунку викрали у потерпілої понад 150 тисяч гривень.

Жінка розмістила оголошення про продаж ліжок на онлайн платформі оголошень про купівлю та продаж товарів. Того ж дня, вона отримала повідомлення про намір купівлі товару через оформлення доставки. Після, невідома особа надіслала потерпілій посилання, в якому жінка ввела дані банківського рахунку. Згодом жінці почали приходити сповіщення про зняття коштів.

Розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходи по встановлення осіб причетних до афери.

Поліцейські рекомендують використовувати для онлайн-шопінгу лише перевірені сайти, а при продажу товарів, обговорювати деталі угоди лише у чаті цієї платформи і не переходити у сторонні месенджери.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.