Черкащина серед лідерів за кількістю “Садів Перемоги”

Цього року, як і у 2022, область у лідерах за впровадженням програми «Сади Перемоги». Нині програму самозабезпечення продуктами харчування вже затвердили 29 територіальних громад, ще в одній територіальній громаді внесено зміни до місцевої програми щодо можливості придбання продуктів харчування та їх зберігання.

Про це інформує пресслужба Черкаської ОВА.

Найбільше затверджених програм у Черкаському районі – 13. Є вони, зокрема у Смілянській громаді. У Звенигородському районі – 9 програм, в Уманському – 5 та у Золотоніському районі – 3.

«Сади Перемоги» – всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні. Програму втілюють спільно з проектом «Супровід урядових реформ в України» (SURGe).

Минулоріч у грантовому конкурсі «Сади для Перемоги», з-поміж 8-ми переможців – три громади з Черкащини. Зокрема, Білозірська, Бобрицька та Чигиринська. Кожна з цих громад отримає у 2023 році на свій баланс техніку вартістю до 250 тис. грн, яка придбають спільно з донорами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.