Завершилася акція “Збери бібліотечну мапу міста”

Протягом пяти тижнів тривала бібліоестафета «ЗБЕРИ БІБЛІОТЕЧНУ МАПУ МІСТА» . Днями бібловолонтери зі інщі друзі книжок обєднали усі пазли в одне ціле.

Учасників заключного етапу бібліоетсафети зустрічала бібілотека філія №2, яку очолює Надія Радченко. Зібрати останні пазли бібліоломапи сюди прийшли мешканці мікрорайону цукрокомбінату, а саме учні та вчителі  шкіл номер один та чотири, студенти та викладачі технікуму харчових технологій, дитячого садочка №7 Сонечко та багато інших любителів перегорнути сторінки книг і відвідувати бібліотеку.  Ініціатором та творчим наставником цієї акції стала директор централізованої бібліотечної системи Ірина Огус.

Як зауважила Ірина Анатоліївна, такою акцією вони хочуть нагадати, що у кожному мікрорайоні міста, є бібліотеки-філіали затишні і зручні для знайомства та зустрічі з книгою. Бажання ж бібліотекарів, щоб ці книгозбірні стали для дітей та молоді третім місцем, після рідної домівки та навчального закладу,  де можна відчувати себе комфортно і спокійно, поповнювати свої знання і проводити вільний час за книгою. Організатори акції умовно поділили місто на зони, відповідно до того, де розміщені бібліотеки-філіали, що обслуговують дітей та юнацтво. З допомогою юних волонтерів вони об’єднали їх (у вигляді пазлів) у одну бібліотечну мапу Сміли.

Бібліоестафета «ЗБЕРИ БІБЛІОТЕЧНУ МАПУ МІСТА» проходить в межах обласного конкурсу проектів бібліотечних вуличних акцій. У Смілі вона об’єднала усі мікрорайони міста, де є бібліотеки-філіали, що обслуговують юнацтво та дітей. У такий спосіб організатори та учасники бібліоестафети прагнуть залучити якнайбільше коло читачів відвідувати книгозбірні та популяризують книгу, передусім серед дітей та молоді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *