Завдяки прокуратурі землі водного фонду було повернуто із приватної власності

1608_(4)Прокуратура забезпечує послідовну позицію в справах щодо повернення з приватної власності незаконно набутих земель водного фонду з моменту пред’явлення позову до суду до реального виконання за результатами його розгляду.

Так, нещодавно забезпечено виконання судових рішень за позовами Черкаської окружної прокуратури в частині припинення права приватної власності фізичних осіб на 7 земельних ділянок водного фонду загальною площею близько 0,5 га, вартістю майже 3 млн грн.

Спірні земельні ділянки незаконно вибули в приватну власність для індивідуального дачного будівництва, цьому передувала протиправна зміна їх цільового призначення з земель водного фонду на землі рекреації.

Прокуратура стала на заваді порушенням інтересів держави та територіальної громади в частині забезпечення належного режиму використання земель водного фонду, забезпечивши скасування незаконного речового права на них та повернувши в комунальну власність.

На цей час на виконанні в державних реєстраторів перебувають судові рішення за позовами прокурорів щодо ще 10 земельних ділянок вказаної категорії загальною площею 1 га, вартість яких близько 5 млн грн.

Поступово стає очевидною безперспективність оборудок із землями водного фонду, оскільки на вимогу про їх повернення строк позовної давності не розповсюджується, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.