В області проведуть онлайн-семінари та консультації в рамках держпрограми „єРобота“

t25 серпня і 06 вересня об 11:00 та 30 серпня і 08 вересня о 14:00 Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації запрошує на онлайн семінари. Їх проведуть в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки та з метою промоції Державної програми „єРобота: Власна справа“ у партнерстві з Громадською організацією „ІНСТИТУТ СПРИЯННЯ ПАРТНЕРСТВУ ТА СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ“, філією Черкаським обласним управлінням АТ „Ощадбанк“ та Черкаським обласним центром зайнятості.

Кому будуть цікаві ці семінари: представникам мікропідприємництва, які розглядають можливість масштабування власного бізнесу та усім, хто планує започаткувати власну справу.

Участь в семінарах дасть Вам можливість:
1. Дізнатися, як взяти участь в рамках Державної Програми „єРобота: Власна справа“.
2. Здобути навички створення власного бізнес-плану.
3. Дізнатися про фінансові критерії оцінювання претендентів на грант. Консультації, як підвищити власні шанси на грант від фахівців АТ „Ощадбанк“ в рамках Державної Програми „єРобота: Власна справа“.
4. Отримати консультації від фахівців Черкаського обласного центру зайнятості щодо проходження співбесід по представленню та захисту бізнес-плану в рамках Державної Програми „єРобота: Власна справа“.

Щоб взяти участь в БЕЗКОШТОВНИХ СЕМІНАРАХ та консультаціях необхідно заповнити реєстраційну форму – https://cutt.ly/QZkW74d

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.