ЗАТРИМАНО ВОКЗАЛЬНОГО ЗБУВАЧА НАРКОТИКІВ

Працівники лінійного відділу на ст. ім. Т. Шевченка на вокзалі викрили 44-річного жителя м. Черкаси, який зберігав при собі з метою збуту наркотичну речовину – марихуану, вагою близько 1 кг та сильнодіючий лікарський засіб «Димедрол».
До чергової частини лінвідділу звернувся 31-річний житель м. Сміла Черкаської області, який добровільно видав поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження схожу на коноплю вагою 10 гр. Чоловік пояснив, що на пероні Південного вокзалу ст. ім. Т.Шевченка дану речовину він придбав у невідомого чоловіка віком 40-45 років.
За вказаними прикметами в районі вокзалу правоохоронці затримали наркозбувача. В черговій частині міліції під час проведення особистого огляду, в присутності понятих, у чоловіка було виявлено поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження – марихуаною, вагою біля 1 кг, а також чотири пігулки сильнодіючого медичного засобу «Димедрол», які він зберігав з метою збуту.
Вилучені пігулки та речовина направлені на експертне дослідження.
«За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів вчинені повторно), а також за ст. 321 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) КК України», – зазначив т.в.о. начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка підполковник міліції Володимир Титаренко.
Ірина Матвійко,
помічник начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка
із зв’язків з громадськістю

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *