Заступнику голови ветеранської організації вручили відзнаку «Почесний ветеран України»

У малій залі Будинку привітали із 80-річчям Віктора Григоровича Іншакова. У цих стінах він тривалий час працював. Двічі обирався депутатом Смілянської міської ради і колеги довіряли йому очолювати депутатський корпус. Нині Віктор Григорович теж без діла не сидить.

Він працює заступником голови міської організації ветеранів України. Нині міський голова Сергій Ананко та начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко подякували ювіляру за активну громадську позицію, за його досвід та відстоювання інтересів ветеранів.

Багато теплих слів сказали Віктору Григоровичу і люди, з якими він працював у різні роки своєї трудової діяльності. Всі підкреслювали, що ювіляр працював завжди серед людей і для людей.

Розпочинав він із робітничої професії на «Смілянському машинобудівному заводі» одразу після школи. Згодом заводчани довірили йому очолювати профспілкову організацію «Сміламаш». І так майже 40 років відпрацював він у рідному колективі.

З нагоди ювілею Віктору Іншакову від імені президії Черкаської обласної ради ветеранів був вручений пам’ятний знак «Почесний ветеран України» та пам’ятний орден «30 років Незалежності України».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.