Подати заявку на обмін старих ламп на LED можна буде в Дії

Стартує запис на бета-тест обміну 5 старих ламп на 5 нових — енергоощадних. Перехід на такий тип ламп дасть змогу в 15 разів зекономити електроенергію.

Черкащани можуть стати одними із перших користувачів нової послуги та заощадити кіловати Україні з LED-освітленням, адже Черкаси – одне із чотирьох міст України, де бета-тест цієї послуги буде доступною. Також обміняти лампи можна у Вінниці, Одесі та Львові.

Долучитися можуть громадяни України віком від 18 років за посиланням https://t.me/diia_beta_bot?start=home

Для чого обмінювати звичайну лампочку на LED. Через постійні обстріли росії українці змушені заощаджувати електроенергію та планувати свій час за графіками відключень світла. Тож ще один ефективний спосіб заощадити споживання електроенергії — користуватися більш економними лампами.

За оцінками фахівців, перехід на LED-лампи cкоротить споживання на 7-10% в моменти пікового навантаження. Це допоможе суттєво зменшити дефіцит електроенергії в системі.

Участь у програмі можуть українці:
✅ 18+ років;
✅ маючи РНОКПП (податковий номер);
✅ які раніше не отримували лампочки на Укрпошті.

Послугу в застосунку Дія реалізує Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерство економіки України за підтримки Євросоюзу — European Union in Ukraine та АТ Укрпошта.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.