Засідання координаційної ради з питань громадського бюджету міста

74654697_929275064106288_3835803724047974400_n22 жовтня відбулося розширене засідання координаційної ради з питань громадського бюджету міста. У роботі координаційної ради взяли участь міський голова Олексій Цибко, секретар ради Костянтин Синьогуб, заступник міського голови Павло Кондратенко. На засідання були запрошені автори проектів-переможців, автори звернення до міської ради щодо розгляду питання з фінансування робіт по реалізації проектів.

Начальник фінансового управління Галина Сватко проінформувала присутніх щодо використання коштів міського бюджету протягом року, направленням їх за рішенням депутатської бюджетної комісії на вирішення проблемних питань у місті з тепло- та водопостачанням.

Міський голова Олексій Цибко запевнив членів координаційної ради та авторів проектів щодо включення необхідних коштів у міський бюджет на 2020 рік.

Присутні представники громадських організацій висловили також думки щодо залучення громадськості та активу міста у вирішенні проблемних питань, налагодженню діалогу з громадою.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *