Від початку року споживачам Черкащини відшкодовано майже 43 тисяч гривень

захст споживачівБлизько двох сотень скарг і заяв від громадян розглянули спеціалісти управління захисту споживачів за 9 місяців цього року. Найчастіше черкащани зверталися на Урядову «гарячу лінію» та «гарячу лінію» облдержадміністрації. 655-ом споживачам спеціалісти надали консультації щодо їхніх прав згідно з чинним законодавством у телефонному режимі та під час особистого прийому. 

Крім того фахівці управління захисту споживачів перевірили до 100 суб′єктів господарювання, у 30% випадків мали місце порушення законодавства. Видано 27 приписів. Громадянам повернуто кошти  в сумі  42,896 тис. грн.

Від початку року працівники управління захисту споживачів дослідили 82 об’єкти рекламоносіїв, переважно у сфері зовнішньої та внутрішньої реклами, а також на ТБ, радіо, друкованих ЗМІ. Виявлено 13 порушень у сфері реклами, накладені штрафні санкції на суму 33,3  тис грн., на розгляді в суді знаходяться 2 справи.

Майже півсотні перевірок провели спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів. Перевіряли дитячі іграшки та електропобутові прилади. Понад 80% відібраної продукції не відповідає загальнообов’язковим вимогам безпеки. Підприємців-порушників оштрафовано на 226 тис. грн., притягнуто до адміністративної відповідальності трьох осіб, інформують в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *