Засідання комісії з питань захисту прав дітей

173113495_1348265598873897_3699014887900520123_n14 квітня під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей. Про це повідомляє офіційний сайт Смілянської міської ради.

Комісія розглянула питання щодо визначення способу участі батька у вихованні двох неповнолітніх доньок, заслухала інформацію щодо виконання матір’ю батьківських обов’язків відносно малолітньої доньки. Члени комісії поспілкувалися із батьками, надали свої рекомендації та висновки, в яких впершу чергу зазначена необхідність дотримання дорослими прав та соціальних гарантій дітей.

На засіданні підтримали пропозицію щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету у питанні створення прийомної сім’ї і влаштування на виховання та спільне проживання дитини, продовжено на 3 місяці строк перебування малолітньої дитини у сім’ї патронатного вихователя, затверджено висновок про підтвердження місця проживання малолітнього хлопця для його тимчасового виїзду за межі України.

Члени комісії прийняли рішення (із подальшим затвердженням на засіданні виконавчого комітету) щодо майнового захисту прав дітей: надання дозволів на укладання договору купівлі квартири на ім’я малолітнього сина та реєстрації транспортного засобу – автомобіля від імені неповнолітньої доньки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *