На Черкащині із незаконного обігу вилучили 435 тонн пального

2Черкаські податківці протягом березня провели в області 28 перевірок суб’єктів господарювання, які зберігають пальне, займаються продажем пального через мережі АЗС на території Черкащини.

За результатами вжитих заходів до cуб’єктів господарювання застосовано 17,9 млн грн фінансових санкцій в вигляді штрафів за порушення вимог Податкового кодексу України.

Під час контрольно-перевірочних заходів працівники обласних управлінь податкової та фіскальної служб із незаконного обігу вилучено 435 тонн пального на суму 9,4 млн гривень.

Під час проведення однієї з перевірок у березні встановлено, що службові особи одного з підприємств на АЗС в с. Піщане Золотоніського району проводили реалізація та зберігання паливно-мастильних матеріалів (дизельне паливо, бензин, скраплений газ) без ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним.

В результаті у порушників було вилучено 12,5 тонн такої продукції на суму 281,8 тис. гривень. За порушення вимог чинного законодавства суб’єкту господарювання передбачено штрафні санкції у розмірі 609 тис. гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *